• Новинка
Висівки амарантові, 250г

Висівки амарантові, 250г

  (0 відгуків)
В наявності
351
Натураліс
• 97% харчових волокон; • всі незамінні амінокислоти і частина замінних; • вітамін Е, вітаміни В1, В2, В4, В5, В6, В9, вітамін РР; • кальцій, магній, натрій, калій, фосфор і залізо. • Без глютену
56,70 ₴
 

Рекомендовано: до раціону харчування як джерело біологічно активних речовин для забезпечення підтримки в фізіологічній нормі функціональної активності організму людини, а також як джерело природних вітамінів та мінеральних речовин, амінокислот. Створює оптимальні дієтологічні умови для нормалізації моторної функції кишечнику, роботи печінки, виведення токсичних речовин із організму.

Амарантові висівки – особливий продукт, який містить білок в два рази більше, ніж вівсяні висівки, а клітковини – в три, мінеральних речовин більше ніж в чотири рази.

Унікальними дані висівки вважаються тільки тому, что в них міститься сквален і триптофан, в максимальній кількості.

Амарантові висівки сприяють нормалізації:

  • шлунково-кишкового тракту

  • серцево-судинної системи, покращуючи еластичність судин та згортання крові

  • статевої системи

  • гормонального фону


 

Спосіб вживання:  слід вживати разом з їжею, додаючи в перші страви, або поза прийому їжі з молоком, кефіром, йогуртами, іншими молочними продуктами або соками, 3-4 рази на день (3-4 столових ложки). Добова доза висівок - 30-65 г. Не перевищувати рекомендовану добову норму споживання. Перед застосуванням рекомендовано порадитися з лікарем.

Застереження при застосуванні: підвищена чутливість  до окремих компонентів продукту. Не рекомендується приймати при гострих і хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту із синдромом діареї, виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки та інших ерозивних ураженнях ШКТ в стадії загострення, спайкової хвороби черевної порожнини. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання: при температурі від -5°C  до  +20°C,  при відносній вологості повітря не більше 75%, у закритій упаковці, в сухому, недоступному для дітей  місці.

Форма випуску: 250г.                                                                  

Строк придатності: 12 місяців від  дати виготовлення.

Поживна цінність 100 г продукту: білки – 14,9г; жири – 3,6г; вуглеводи – 65,3г.

Енергетична цінність (калорійність) ккал /100г продукту: 353 ккал  (1477кДж)

Допустиме відхилення: + .

НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ.

ТУ У 10.8-2783308472-009:2018

Для написання відгуків необхідна авторизація на сайті