А Ви знали що подорожник

ЛІКУВАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ

ДІЯ ЛИСТЯ ПОДОРОЖНИКА

Листя подорожника є протизапальним, антисептичним та кровоспинним засобом. Воно регулює та нормалізує секрецію шлунку, дає спазмолітичний ефект. Є гарним обволікаючим, пом’якшувальним та відхаркувальним засобом. Має заспокійливу дію, тамує біль.

Подорожник виявляє протигнильні властивості: пригнічує ріст гемолітичного стрептокока, патогенного стафілокока, синьогнійної палички. Виявлена здатність подорожника зменшувати поширеність атерома…

Переглянути

Сезонна алергія: симптоми і методи боротьби

Весна найнебезпечніший сезон для алергіків, разом з пробудженням природи у них виявляється підвищена реакція організму на пилок рослин, від якого сховатися практично неможливо, оскільки вітер розносить його на десятки кілометрів.

Переглянути

ПОРА ПОЧИСТИТЬСЯ

Очистка кишечника

Наукой уже доказано, что более 90% болезней берут своё начало в забитой шлаками и токсинами толстой кишке. Такой кишечник является благоприятной средой для развития патогенной микрофлоры и размножения различных паразитов, отравляющих организм и вызывающих всевозможные хронические заболевания.

Переглянути

КОРІНЬ ШИПШИНИ ПРИ КАМЕНЯХ У НИРКАХ

Про корисні властивості плодів шипшини написані цілі наукові трактати, однак мало хто знає, що для лікування можна використовувати не тільки ягоди, але і коріння цієї цілющої рослини. Зокрема, корінь допомагає впоратися з таким розповсюдженим захворюванням, як нефролітіаз, яке відоме в народі, як камені в нирках.

Переглянути

Корисний лист брусниці при лікуванні циститу

Брусниця – цінна рослина, її листя і ягоди використовуються для усунення найрізноманітніших хвороб.  

Деякі помилково вважають в брусниці найбільш цінними ягоди, але насправді зосередження цілющої сили знаходиться в листках і молодих пагонах.

 

Переглянути