• Новинка
Висівки вівсяні зі спіруліною та ламінарією, 250г

Висівки вівсяні зі спіруліною та ламінарією, 250г

  (2 відгуків)
В наявності
250
Натураліс
Висівки сприяють очищенню і оздоровленню організму, омолодженню шкіри, виведенню радіонуклідів, мобілізації захисних сил організму, підвищенню опірності хворобам. Уповільнюють процеси старіння. Поліпшують загальне самопочуття.
38,86 ₴
 

Висівки вівсяні зі спіруліною та ламінарією

Склад: висівки вівсяні, спіруліна, ламінарія

Рекомендовано: до раціону харчування як джерело біологічно активних речовин для забезпечення підтримки у фізіологічній нормі функціональної активності організму людини, а також як джерело природного йоду, природних вітамінів та мінеральних речовин, що сприяє створенню оптимальних дієтологічних умов для нормалізації моторної функції кишечника, виведенню токсичних речовин з організму.

Антиоксидант.

Висівки сприяють очищенню і оздоровленню організму, омолодженню шкіри, виведенню радіонуклідів, мобілізації захисних сил організму, підвищенню опірності хворобам. Уповільнюють процеси старіння. Поліпшують загальне самопочуття.

Рекомендовано як профілактичний та оздоровчий засіб, необхідний для повноцінного функціонування травного тракту, нормалізації роботи щитовидної залози та ендокринної системи загалом, зниження рівня холестерину у крові, регуляції артеріального тиску, очищення кишечника від шлаків і токсинів, нормалізації ваги та обміну речовин, для профілакти онкозахворювань. Позитивно впливаю на імунну систему.

Спосіб вживання:  слід вживати разом з їжею, додаючи в перші страви, або поза прийому їжі з молоком, кефіром, йогуртами, іншими молочними продуктами або соками, 3-4 рази на день (3-4 столових ложки). Добова доза висівок - 30-65 г. Не перевищувати рекомендовану добову норму споживання. Перед застосуванням рекомендовано порадитися з лікарем.

Застереження при застосуванні: підвищена чутливість  до окремих компонентів продукту. Не рекомендується приймати при гострих і хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту із синдромом діареї, виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки та інших ерозивних ураженнях ШКТ в стадії загострення, спайкової хвороби черевної порожнини. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання: при температурі від -5°C  до  +25°C,  при відносній вологості повітря не більше 70%, у закритій упаковці, в сухому, недоступному для дітей  місці.

Форма випуску: 250г.                                                                  

Строк придатності: 12 місяців від  дати виготовлення.

Поживна цінність 100 г продукту: білки – 19,8г; жири – 7,3 г; вуглеводи – 51 г.

Енергетична цінність (калорійність) ккал /100г продукту: 320 ккал  (1339 кДж)

Допустиме відхилення: + 9%.

Пройшов радіологічний контроль. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ.

Для написання відгуків необхідна авторизація на сайті


Віталій Ковель

Скуштував, дуже сподобався смак та результат. Краще себе почуваю вже другий тиждень їм іх на роботі як перекус з кефіром.

Катерина Намесник

Давно чекала на появу цих висівок!!! Це ж клад мікроєлементів! Такого в Україні аналогу не має. Дякую