• Новинка
Висівки конопляні, 250г

Висівки конопляні, 250г

  (0 відгуків)
В наявності
352
Натураліс
• Ефективне зниження ваги • Зменшення рівня холестерину • Детоксикація та очищення організму • унікальне джерело протеїнів та природного каротину • Омега 3; Омега 6 • 18 амінокислот
38,86 ₴
 

Рекомендовано: до раціону харчування як джерело біологічно активних речовин для забезпечення підтримки у фізіологічній нормі функціональної активності організму людини, а також як джерело природних вітамінів та мінеральних речовин, амінокислот. Створює оптимальні дієтологічні умови для нормалізації моторної функції кишечника, роботи печінки, виведення токсичних речовин із організму.

Висівки з коноплею мають високий вміст заліза, магнію, цинку, фосфору і вітаміну В6.

Висівки сприяють очищенню і оздоровленню організму, омолодженню шкіри, є атиоксидантом, виводять радіонукліди, мобілізують захисні сили організму, підвищують опірність до хвороб. Уповільнюють процеси старіння, покращують стан імунної системи і навіть пам’ять.

Спосіб вживання:  слід вживати разом з їжею, додаючи в перші страви, або поза прийому їжі з молоком, кефіром, йогуртами, іншими молочними продуктами або соками, 3-4 рази на день (3-4 столових ложки). Добова доза висівок - 30-65 г. Не перевищувати рекомендовану добову норму споживання. Перед застосуванням рекомендовано порадитися з лікарем.

Застереження при застосуванні: підвищена чутливість  до окремих компонентів продукту. Не рекомендується приймати при гострих і хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту із синдромом діареї, виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки та інших ерозивних ураженнях ШКТ в стадії загострення, спайкової хвороби черевної порожнини. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання: при температурі від -5°C  до  +20°C,  при відносній вологості повітря не більше 75%, у закритій упаковці, в сухому, недоступному для дітей  місці.

Форма випуску: 250г.                                                                  

Строк придатності: 12 місяців від  дати виготовлення.

Поживна цінність 100 г продукту: білки – 38г; жири – 8,6г; вуглеводи – 33,8г.

Енергетична цінність (калорійність) ккал /100г продукту: 365 ккал  (1527 кДж)

Допустиме відхилення: + .

НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ.

ТУ У 10.8-2783308472-009:2018

Для написання відгуків необхідна авторизація на сайті