• Новинка
Висівки кукурудзяні, 250г

Висівки кукурудзяні, 250г

  (0 відгуків)
В наявності
353
Натураліс
• Ефективне зниження ваги • Зменшення рівня холестерину • Детоксикація та очищення організму • Стабілізація гемоглобіну • Вітаміни В, Е, С • Марганець, цинк, кальцій, залізо, фосфор
38,86 ₴
 

Склад: 100% кукурудзяні висівки

Рекомендовано: додавати до раціону харчування як джерело біологічно активних речовин для забезпечення підтримки у фізіологічній нормі функціональної активності організму людини, а також як джерело природних вітамінів та мінеральних речовин, амінокислот. Створює оптимальні дієтологічні умови для нормалізації моторної функції кишечнику, роботи печінки, виведення токсичних речовин із організму.

Кукурудзяні висівки зміцнюють імунну та серцево-судинну системи організму. Покращують метаболізм, нормалізують вагу та обмін речовин, сприяють нормалізації підвищеного рівня холестерину, артеріального тиску, природному очищенню організму від шлаків і токсинів. Уповільнюють процеси старіння, покращують емоційний стан.

Спосіб вживання:  слід вживати разом з їжею, додаючи в перші страви, або поза прийомом їжі з молоком, кефіром, йогуртами, іншими молочними продуктами або соками, 3-4 рази на день (3-4 столових ложки). Добова доза висівок - 30-65 г. Не перевищувати рекомендовану добову норму споживання. Перед застосуванням рекомендовано порадитися з лікарем.

Застереження при застосуванні: підвищена чутливість  до окремих компонентів продукту. Не рекомендується приймати при гострих і хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту із синдромом діареї, виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки та інших ерозивних ураженнях ШКТ в стадії загострення, спайкової хвороби черевної порожнини. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання: зберігати при температурі від -5°C  до  +20°C,  при відносній вологості повітря не більше 75%, у закритій упаковці, в сухому, недоступному для дітей  місці.

Форма випуску: 250г.                                                                  

Строк придатності: 12 місяців від  дати виготовлення.

Поживна цінність 100 г продукту: білки – 10,8 г; жири – 2,3 г; вуглеводи – 57,2 г.

Енергетична цінність (калорійність) ккал /100г продукту: 293 ккал  (1226кДж)

Допустиме відхилення: + .

НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ.

ТУ У 10.8-2783308472-009:2018

Для написання відгуків необхідна авторизація на сайті